SKLEP


SZUKAJ


RADIO

Honorata Skarbek – Na koniec świata

Zobacz teledysk:
VEVO: https://www.vevo.com/watch/honorata-skarbek/na-koniec-swiata/PLA281700162
YT: https://www.youtube.com/watch?v=E_ux3gp8SKo
Muz. i Sł. – Honorata Skarbek, Małgorzata Uściłowska, Piotr Siejka
Piosenka Na koniec świata jest pierwszym singlem z mojej 4 płyty studyjnej. Długo szukaliśmy odpowiedniego utworu na mój powrót, po 2-letniej przerwie, a kiedy usłyszeliśmy Na koniec świata wspólnie stwierdziliśmy, że to jest właśnie TO. To połączenie nowoczesnych, tanecznych brzmień z nutką intrygującego zwrotu akcji. Nie chciałam stworzyć oczywistej, prostej piosenki, która już po pierwszych taktach, pokazuje słuchaczowi, czego może się spodziewać. Nieoczywiste, zaciekawiające zwrotki z minimalistycznymi dźwiękami oraz tajemniczy bridge w połączeniu z tanecznym i prostym refrenem, sprawiają, że mogłam dać swoim słuchaczom prawdziwą siebie, czyli połączenie dwóch światów, tworzących jedną całość, którą mam nadzieję, że pokochają i której będą chcieli słuchać do końca świata i o jeden dzień dłużej  ;) 
Teledysk do piosenki Na koniec świata przedstawia wizję zagubionej dziewczyny, która próbuje bezskutecznie wrócić do dawnych uczuć i emocji, łączących ją z bliską osobą. Jej brak, zaprowadził ją na koniec świata, bo często tak się właśnie czujemy, kiedy tracimy coś, w czym pokładaliśmy swoje nadzieje. W teledysku walczy sama ze sobą, nie może znaleźć sobie miejsca, targają nią wewnętrzne emocje. Tak jak w życiu każdego z nas- upadamy, podnosimy się i biegniemy szybko przed siebie, próbując uciec przed tym, co nas przytłacza, wymijając ulotne i zgubne uczucia, które wprowadzając zamęt w naszą codzienność. Często jednak, na koniec, okazuje się, że przyznając się do swoich słabości, obnażeni z emocji, zostajemy nadzy, ale z iskierką nadziei, że uda nam się pozbierać ten cały pył, po straconych nadziejach i ponownie złożyć nasz świat w jedną całość----------------------------------
Honorata Skarbek (ur. 23/12/92), 24-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Pod koniec 2011 r. była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu Google. Jej debiutancki album Honey wydany 28/03/11 r. uzyskał status złotej płyty. Wszystkie piosenki i teledyski artystki w sieci zostały obejrzane ponad 80 000 000 razy.
 
W teledysku artystki do piosenki „Sabotaż”, wystąpił znany na całym świecie model
Zombie Boy, którego można również zobaczyć w teledysku Lady Gagi do piosenki Born This Way. W marcu 2013 r. Honorata wystąpiła jako support przed światową gwiazdą Justinem Bieberem. 16/04/13 r, wokalistka wydała swój drugi studyjny album pt. Million, który również pokrył się złotem. Przez kilka lat swojej kariery, zagrała ponad 250 koncertów po całej Polsce.
 
Dotychczasowe single Honoraty Skarbek można było usłyszeć w czołowych stacjach radiowych, a teledyski były puszczane w każdej muzycznej stacji telewizyjnej. Teledysk do utworu Lalalove zdobył rekordową ilość odsłon, tj. 15 000 000. Jesienią 2014 roku Honorata wzięła udział w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych- Taniec z gwiazdami.
 
W lipcu 2015 roku ukazał się trzeci krążek artystki, zatytułowany Puzzle. Obecnie wokalistka pracuję nad swoim czwartym studyjnym albumem, który pojawi się w 2017 roku.
 
Honorata Skarbek 10 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z internetem, a z każdym kolejnym rokiem podtrzymuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych wizerunków w sieci. Początki jej bloga www.honorata-skarbek.com, sięgają 2009 roku. Przez 8 lat swojej działalności zdobył ponad 100 000 000 wyświetleń. Każdy kanał social media Honoraty cieszy się wciąż rosnącą popularnością, a jej działalność w internecie można śledzić na bieżąco na:
 
·         www.facebook.com/honorataskarbekofficial 375 000 polubień
 
·         www.instagram.com/honkabiedronka  287 000 obserwujących
 
·         snapchat, nick: honkabiedronka 60 000 odtworzeń każdej publikacji
·         www.youtube.com/honeyVEVO - 51 000 subskrybcji, 48 000 000 wyświetleń
·         www.youtube.com/HonorataSkarbekVideo - 58 000 subskrypcji, 15 000 000 wyświetleń

Opublikowano: 10/11/2017

przez: Redaktor

komentarzy KOMENTARZE


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /domains/gramyrap.pl/public_html/adminpanel/_functions/comments.php on line 120

DODAJ KOMENTARZNEWSY