SKLEP


SZUKAJ


RADIO

„KIWI” HARRY'EGO STYLESAHarry Styles
 zaprezentował teledysk do nowego singla „Kiwi”! Klip łączy w sobie co najmniej trzy elementy, wobec których trudno być obojętnym – bitwę na słodycze, szczeniaczki w dużej ilości oraz samego Harry’ego Stylesa. Za realizację odpowiada uznany duet Us (Chris Barrett, Luke Taylor). W teledysku wystąpiła wschodząca młoda gwiazda kina – Beau Gadsdon (Rogue One: A Star Wars Story).
 
Debiutancki album Harry’ego Stylesa („Harry Styles” - POSŁUCHAJ/KUP ALBUMukazał się w maju 2017 roku. Znalazło się na nim 10 utworów, w tym platynowy singiel „Sign of the Times”. Płyta podbiła listy sprzedaży w 55 krajach oraz zapisała się w historii jako najlepiej sprzedający się w pierwszym tygodniu w Stanach Zjednoczonych album brytyjskiego artysty. Styles zaliczył w tym roku świetnie przyjęty debiut aktorski w filmie „Dunkierka” Christophera Nolana – jednego z najbardziej uznanych i najlepiej zarabiających obrazów tego roku. Obecna, wyprzedana trasa koncertowa Harry Styles Live on Tour zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne koncerty na największych obiektach w 2018 roku.

Opublikowano: 10/11/2017

przez: Redaktor

komentarzy KOMENTARZE


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /domains/gramyrap.pl/public_html/adminpanel/_functions/comments.php on line 120

DODAJ KOMENTARZNEWSY