SKLEP


SZUKAJ


RADIO

KYGO – „KIDS IN LOVE”

Drugi album Kygo „Kids In Love” od dzisiaj dostępny jest w sprzedaży cyfrowej (POSŁUCHAJ/KUP). Oczekiwany następca przełomowego „Cloud Nine”, płytowego debiutu Kygo (Platynowa Płyta w Polsce), ukaże się także na CD – album trafi do sklepów 10 listopada.
 
Nową płytę Kygo promuje singiel „Kids In Love” (POSŁUCHAJ/KUP) nagrany wraz z The Night Game. Na albumie w wersji CD znalazło się 12 piosenek, w tym przeboje „It Ain’t Me” z Seleną Gomez (ZOBACZ TELEDYSK) oraz „First Time” z Ellie Goulding (ZOBACZ TELEDYSK).
 
Kygo pracował nad „Kids In Love” z artystami takimi jak One Republic, John Newman oraz Bonnie McKee. Okładkę płyty stworzył znany nowojorski artysta James Goldcrown, podkreślając wiodący motyw album, czyli miłość, który został zainicjowany serią filmików na profilach Kygo, w których o swoich miłosnych przeżyciach opowiadali m.in. Adrian Grenier, Vin Diesel, Simon Cowell, The Chainsmokers, Rob Gronkowski i Ansel.
 
Norweski producent stał się międzynarodową sensacją w bezprecedensowo krótkim czasie. Single „Firestone (feat. Conrad Sewell)” i „Stole The Show (feat. Parson James)” osiągnęły status złotych i platynowych płyt w 16 krajach. Kygo pobił rekord, osiągając 1 miliard streamów na Spotify szybciej niż jakikolwiek artysta wcześniej! Pierwsza płyta producenta, „Cloud Nine”, podbiła między innymi listy sprzedaży albumów tanecznych w USA i Wielkiej Brytanii oraz spotkała się z gorącym odbiorem krytyków – Rolling Stone nazwał ją „niezmiernie piękną”. Wydana w październiku EP-ka „Stargazing” została przesłuchana w serwisach streamingowych już ponad 24 miliony razy, a jej popularność nieprzerwanie rośnie!
 
 
Kygo - Kids In Love:
1. Kids In Love (feat. The Night Game)
2. Never Let You Go (feat. John Newman)
3. Sunrise (feat. Jason Walker)
4. Riding Shotgun (Kygo & Oliver Nelson feat. Bonnie McKee)
5. Stranger Things (feat. One Republic)
6. With You (feat. Wrabel)
7. Permanent (feat. JHart)
8. I See You (feat. Billy Raffoul)
9. Stargazing (feat. Justin Jesso)
10. It Ain't Me (feat. Selena Gomez)
11. First Time (feat. Ellie Goulding)
12. This Town (feat. Sasha Sloan)
 
 
 
Obserwuj Kygo na:
WWW | Facebook Twitter | Instagram

Opublikowano: 10/11/2017

przez: Redaktor

komentarzy KOMENTARZE


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /domains/gramyrap.pl/public_html/adminpanel/_functions/comments.php on line 120

DODAJ KOMENTARZNEWSY