SKLEP


SZUKAJ


RADIO

MØ „WHEN I WAS YOUNG”

(posłuchaj/pobierz TUTAJ)
 
Z miliardami (!) streamów i duetami z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Major Lazer, Charli XCX czy Snakehips, uwielbiana (również w Polsce) MØ powraca niespodziewanie z sześcio-utworową EP-ką, którą promuje tytułowy utwór „‘When I Was Young’ (zobacz lyric video) !
 
When I Was Young to pierwsze kilku utworowe wydawnictwo MØ od czasu świetnie przyjętej, debiutanckiej płyty No Mythologies to Follow z 2014 roku. Przez trzy lata nagrała (i z powodzeniem umieszczała na szczytach list przebojów) takie numery jak ‘Final Song’, ‘Kamikaze’, ‘Drum’, jak również (w ramach kolaboracji z innymi artystami) – ‘Don’t Leave’ czy ‘Cold Water’. Nagrywanie obszerniejszego materiału przypomniało MØ cały proces, z którym od dawna nie miała już do czynienia – od pisania tekstów, po produkcję i wymyślanie tytułów. ‘To jak kreowanie małego wszechświata’ mówi wokalistka.
Sześć utworów na ‘When I Was Young’ to prawdziwa wycieczka przez rozmaite brzmienia – pseudo-kabaretowego w utworze tytułowym, wibrujący dance-pop w ‘Linking With You’ który spodoba się fanom współpracy MØ z Major Lazer, przez wolno rozkręcający się ‘Roots’ czy melancholijny ‘Turn My Heart To Stone’.
Ostatnim dotychczasowym koncertem MØ w Polsce był świetnie przyjęty występ w ramach Orange Warsaw Festival w ub.r.
 
http://www.momomoyouth.com/

Opublikowano: 10/11/2017

przez: Redaktor

komentarzy KOMENTARZE


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /domains/gramyrap.pl/public_html/adminpanel/_functions/comments.php on line 120

DODAJ KOMENTARZNEWSY