SKLEP


SZUKAJ


RADIO

OZZY OSBOURNE headlinerem

26 czerwca // TAURON Arena Kraków
 
Impact Festival – szósta edycja nadchodzi…!
Ozzy Osbourne headlinerem festiwalu.
Kolejni artyści zostaną ogłoszeni już wkrótce.
Przedsprzedaż rusza 7 listopada.
 
OZZY OSBOURNE ŚWIĘTUJE NA IMPACT FESTIVAL 5 DEKAD NA SCENIE TRASĄ FAREWELL WORLD TOUR, KTÓRA POTRWA DO 2020 ROKU
TE KONCERTY SKŁADAĆ SIĘ BĘDĄ NA OSTATNIĄ ŚWIATOWĄ TRASĘ IKONY ROCKA
 
Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, OZZY OSBOURNE członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy®, piosenkach, autor piosenek - świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. OZZY nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę,” mówi OZZY.  “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę zaprzeczyć, że tu i ówdzie jeszcze kiedyś nie wystąpię”.
 
Podczas trasy OZZY’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).
 
 
Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.
 
W sprzedaży dostępne będą również:
Pakiety Hospitality – kliknij po szczegóły.
ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum  - kliknij po szczegóły.
 
 
Książe Ciemności nadchodzi…
Impact Festival 2018  -  26 czerwca -  SAVE THE DATE!

Opublikowano: 10/11/2017

przez: Redaktor

komentarzy KOMENTARZE


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /domains/gramyrap.pl/public_html/adminpanel/_functions/comments.php on line 120

DODAJ KOMENTARZNEWSY